EUR/CZK  25,160USD/CZK  22,79825.01.2020

Peru » playa » Club Punta Sal

pro_dospele.jpgbazen.jpgkategorie_4.jpgbazen_pro_deti.jpgs_detma.jpg

Punta Sal Club 4 * - Tumbes

Poloha Tento komplex se nachází přímo na jedné z nejhezčích pláží severního Peru, cca 1,5 hod cesty od letiště ve městě Tumbes, které již hraničí s Ekvádorem. Je ideálním místem pro dovolenou po celý rok vzhledem k průměrné celoroční teplotě 26 stupňů celsia a to nejen pro rodiny s dětmi ale i pro ty, kteří touží po odpočinku daleko od civilizace a po kuchyni plné výborných ryb a mořských plodů.

Ubytování Komplex nabízí ubytování ve 23 pokojích, rozdělené do bungalovů, suite a hotelových pokojů.

Bungalovy leží přímo na pláži, jsou pro 2–6 osob, mají koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, televizi, telefon, ledničku, trezor a ventilátor. Každý má prostornou terasu s posezením a houpací sítí. Suite najdete v přízemí dvoupatrové hotelové budovy s výhledem na moře. Každý má 2 pokoje – ložnici s manželským lůžkem a obývací pokoj s TV a možností 2 dalších lůžek. Všechny suite jsou vybaveny koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, televizí, telefonem, ledničkou, trezorem, ventilátorem i klimatizací. K vybavení patří i rychlovarná konvice. Každý má terasu s posezením a houpací sítí.

Stravování Formou plné penze á la carte, bez nápojů, v restauraci přímo na pláži s velmi osobním přístupem ke klientovi. Ochutnáte národní i mezinárodní kuchyni.

Vybavení Bar, hřiště pro beach voleyball, dětské hriště, tenisový kurt, stolní tenis, fitness, kulečník, bazén a jacuzzi. Možnost projíždky hotelovou jachtou (s možností rybaření) a dalších vodních sportů (vodní skutr, lyže atd.). Obchod se suvenýry.

   V případě, že jste nenašli vhodný zájezd, zašlete nám dotaz.
jméno

e-mail
zpráva