EUR/CZK  25,160USD/CZK  22,79824.01.2020

Peru » playa » Decameron Punta Sal

internet.jpgna_plazi.jpg2luzkovy.jpgbazen_pro_deti.jpgsportovni_aktivity.jpgs_detma.jpg

Hotel Royal Decameron Punta Sal 4* - Tumbes

Poloha: resort se nachází u 1190.km dálnice Panamericana Norte, v blízkosti hranice s Ekvádorem, v regionu Tumbes. Město Tumbes leží 1,5 hodiny letu z Limy, resort 1,5 hodiny pozemní dopravou od letiště Tumbes.

Hotel: resort má celkem 301 pokojů - z toho 12 pokojů je typu Superior s výhledem na oceán a 30 pokojů s výhledem do zahrady. 203 pokojů je typu Standard s výhledem na oceán a 56 pokojů stejného typu s výhledem do zahrady.

Ubytování: všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, nástěnnou TV, telefonem, koupelnou a fénem.

Restaurace: k dispozici 3 restaurace, 1 restaurace typu „bufet“, 2 restaurace  „a la carte“.

Stravování: snídaně a oběd formou bufetu. Večeře formou bufetu či „a la carte“ (nutná předchozí rezervace). Nealkolické i alkoholické nápoje (místni i mezinárodní) s neomezenou konzumací. Během dne snack na 2 určených místech (včetně cevicherie).

Zábava/vybavení hotelu: denně disko od 23.hod do 02.hod. ráno. Bazény (i pro děti). Ručníky k bazénu i na pláž. Denně programy. 7 barů. Zdravotnická pomoc.

Sport: posilovna. Vodní sporty (nemotorizované). 2 tenisové kurty.

Pláž: veřejná pláž se rozkládá v délce 1,5 km. Jedna z velmi oblíbených, nádherných pláží severního pobřeží Peru, vybavená  restauracemi, diskotékami a exkluzivními bary. Resort leží přímo na této pláži.

   V případě, že jste nenašli vhodný zájezd, zašlete nám dotaz.
jméno

e-mail
zpráva